Chci začít podnikat na mateřské nebo rodičovské dovolené
Potřebuji zjistit, co musím kde zařídit, abych mohl/a podnikat
Musím mít jistotu, že mám vše správně nastaveno vůči úřadům

Jasně, můžete pročítat články na internetu nebo se ponořit přímo do zákonů. Ale trvá to dlouho a taky nemáte jistotu, že jste narazili na aktuální příspěvek nebo, že jste do detailu pochopili právnickou hantýrku. A to se moc nevyplatí. Navíc kde přesně vyčíst, jaké souvislosti a výhody má podnikání, když máte děti?

Online videokurz Když rodiče podnikají

Kapitola 1: Mateřská, rodičovská, otcovská – co to vlastně je?
Kapitola 2: Kdy si mohu přivydělat?
Kapitola 3: Kolik zaplatím za zdravotní a sociální pojištění?
Kapitola 4: Vyplatí se nemocenské pojištění?
Kapitola 5: A co důchod, bude nějaký?
Bonus: OK, jdu si pro živnostenské oprávnění.
+ kontrolní otázky a checklisty
+ užitečné odkazy
+ pravidelné aktualizace
+ 14denní garance vrácení peněz

Kurzem už prošly desítky žen. Co o něm říkají?

V kurzu jsou přehledně zpracované základy pro podnikající ženy na mateřské/rodičovské. Pro mě z toho vyplynulo začít podnikat na rodičovské nebo už nikdy 🙂
Když vím, na čem jsem, přešel mě strach začít podnikat. Během rodičovské nic neriskuju.
Kdybych měla vyzdvihnout jen jedinou část kurzu, tak to byl pro mě checklist v bonusové kapitole, díky kterému mám přehled o všem, co zařídit.
Z kurzu si odnáším ucelený seznam nutných informací pro start podnikání - seznam povinných plateb, atd., co je prostě na začátek potřeba.
Jsem moc ráda, že mi kurz pomohl rychle zpracovat témata, která pro mě sice nejsou moc záživná, ale potřebovala jsem je vyřešit a udělat si plány do budoucna. Nejvíce jsem ocenila příklady ze života a konkrétní čísla. Forma kurzu mi přišla fajn, mohla jsem přeskakovat, co jsem věděla, a naopak se zastavit u věcí, které pro mě byly zcela nové.

Jak kurz vypadá?

Dali jsme pro vás dohromady přehled základních zákonných povinností, které se vás týkají při rozjezdu podnikání během rodičovské. Máte informace na jednom místě, pravidelně aktualizované a zaručeně správné. A nechybí souvislosti a tipy, jak využít všech výhod.

Navíc, získáváním informací nestrávíte dlouhé hodiny. Zabere vám to méně než 45 minut koukání na přehledná videa, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit. Že jste vše správně pochopili, si ověříte kontrolními otázkami a detailními checklisty.

Ukázka z členské sekce kurzu - video a materiály ke stažení
Ukázka z členské sekce kurzu - odkazy a kontrolní otázky

Lektorka online kurzu

Mgr. Ing. Hana Krajčíková - advokátka a mediátorka

Od roku 2010 působila v zavedených advokátních kancelářích v Brně, a to především v oblasti práva obchodního, insolvenčního, vymáhání pohledávek, správního práva, rodinného práva a obecného právního poradenství. Následně založila vlastní advokátní kancelář. Věnuje se také mediaci. V roce 2017 absolvovala mediační výcvik u Asociace mediátorů České republiky. Je mámou tří dětí a služby advokátky a mediátorky momentálně poskytuje během rodičovské.

Chci začít podnikat
a vědět, co zařídit