Podnikání během rodičovské a jeho marketing

Cílem projektu ByznysMAM je spojit podnikající ženy, mámy a rodiče a umožnit jim vzájemný marketing, prodej on-line produktů i podporu a vzdělávání pro rozvoj vlastního byznysu.

Jak to funguje?
Záleží na tom, co aktuálně potřebujete.

Žena přemýšlí o podnikání
Chci začít prodávat on-line produkt

Web je rozcestníkem k jednotlivým on-line produktům. Nabízí možnost přidat vlastní členskou sekci (on-line kurz nebo webinář) a nebo e-book k prodeji pod hlavičkou projektu a v jeho komunitě.

Máte nápad nebo téma na on-line produkt pro cílovou skupinu žen, matek, rodičů a chcete jej začít rychle prodávat bez vysokých vstupních nákladů na vlastní web a obchodní řešení?

Chci nastartovat marketing

Web je základnou pro články a tipy z oblasti podnikání během rodičovské a jeho marketingu. Konkrétní způsob, jak propagovat váš byznys mezi ostatními rodičemi a zároveň se jimi inspirovat, je aktivita v soukromé FB skupině.

Chci dát vědět o vlastním byznysu

Web je místem pro propagaci už podnikajících žen, matek, rodičů. V katalogu mají možnost zdarma umístit svou prezentaci a vytvořit unikátní obsah s hodnotným zpětným odkazem.

Chcete být vidět v cílové skupině žen a rodičů, kteří mohou být vašimi zákazníky i byznysovou inspirací zároveň?

Chci se poradit

Web je vizitkou konzultantek, které ochotně poradí s vašimi právními nebo marketingovými záležitostmi. Kontaktujte nás a dohodněte si individuální konzultaci.